تناسب اندام, مد و زیبایی, ورزشی

با یوگای صورت غبغب خود را از بین ببرید

بهترین راه برای از بین بردن غبغب و زیباسازی صورت، یوگا و ورزش است. اگر غبغب شما باعث نگرانی تان شده است یوگا به کمک شما می آید.

غبغب یکی از مهم ترین عوامل پیر و زشت نشان دادن صورت است. معمولا این اضافه وزن است که غبغب را بزرگ و آویزان می کند. اما از دست دادن کلاژن ناشی از سن نیز باعث می شود که پوست ما الاستیسیته خود را از دست بدهد.

مهم نیست که ما چقدر خودمان را دوست داریم، همیشه چیزهایی وجود دارد که ما را از اعتماد به نفس محروم کند.

چربی زیر چانه معمولا با کاهش وزن کمتر می شود. اما گاه به دلیل ژنتیکی این چربی خیلی سخت از بین می رود. به طوریکه خیلی از افراد مجبور به عمل جراحی برای از بین بردن غبغب خود می شوند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام برای عمل جراحی، تکنیک های یوگا را برای از بین بردن غبغب امتحان کنید.

برای از بین بردن غبغب با استفاده از تکنیک های یوگا با ما همراه باشید. تکنیک های یوگای زیر را انجام دهید تا در طول یک ماه غبغتان از بین برود و غبغب صاف و کوچکی پیدا کنید.

تمرین اول یوگا برای از بین بردن غبغب

ابتدا در جایی راحت، صاف بنشینید و سر خود را در وضعیت عادی و صاف قرار دهید. سپس سر را تا حد امکان بالا بیاورید تا کشیدگی در عضلات ناحیه غبغب حس شود. این حرکت را چند بار در روز انجام دهید.

تمرین دوم یوگا برای از بین بردن غبغب

ابتدا در جایی راحت، صاف بنشینید و سر خود را در وضعیت عادی و صاف قرار دهید. سپس لب پایین خود را تا حد امکان بالا بیاورید و استخوان فک پایینتان را هم تا حد امکان به سمت بیرون بیاورید. ده ثانیه در این وضعیت نگه دارید تا فشار را حس کنید. سپس  رها کنید و دوباره انجامش دهید.

با یوگای صورت غبغب خود را از بین ببرید

تمرین سوم یوگا برای از بین بردن غبغب

ابتدا به صورتی که ستون فقرات شما کاملا صاف باشد بایستید. سپس سر خود را به صورتی که چانه شما با شانه تماس پیدا کنید و یا نزدیک آن شود خم کنید. سپس به آرامی سر خود را به گونه ای بچرخانید که چانه شما به قسمت سینه نزدیک شود. این حرکت را برای جهت مخالف هم انجام دهید. دقت کنید که در هنگام انجام این تمرین ستون فقرات و شانه شما باید کاملا صاف باشد.

تمرین چهارم یوگا برای از بین بردن غبغب

در یک جای راحت به صورت صاف بنشینید. زبان خود را از دهانتان بیرون بیاورید.

تمرین پنجم یوگا برای از بین بردن غبغب

این تمرین مانندلب غنچه کردن های نسل جدید موقع سلفی گرفتن است و نسل قدیم به آن ادای ماهی می گویند. خلاصه اینکه باید لب هایتان را غنچه کنید و در عین حال سعی کنید لپ هایتان را سفت کنید و به سمت بالا بکشید. ده تا پانزده ثانیه نگه دارید و رها کنید. این تمرین را سه تا پنج بار در روز انجام دهید.

تمرین ششم یوگا برای از بین بردن غبغب

این تمرین یوگا برای از بین بردن غبغب تکنیک دمبل نام دارد و در حال ایستاده یا نشسته اجرا می شود. چانه را تا آخرین حد امکان بالا بدهید. حالا پشت سر هم دهان خود را باز و بسته کنید تا سنگینی را در چانه خود حس کنید. سپس چانه را پایین بیاورید و پنج ثانیه استراحت کنید. این حرکت را دوباره تکرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.