بارداری و زایمان, سلامت, مد و زیبایی

روشهای خانگی و ارزان برای سفید کردن واژن

روشهای خانگی و ارزان برای سفید کردن واژن

واژن یا اطراف آن به ویژه کشاله ران خانمها به سادگی می تواند در اثر پوشیدن لباس تنگ تیره وسیاه شود. هرچند دلایل دیگری مانند ارث و ژنتیک و نیز زایمان و برخی بیماری ها … نیز می توانند تیرگی های دیگری را به این ناحیه بیفزایند. اما دلیل اصلی تیرگی کشاله ران همان لباس تنگ است. بنابراین بهتر است همیشه لباس گشاد و راحت بپوشید و زیبایی و راحتی خود را با پوشیدن لباس تنگ به خطر نیندازید.

اما روشهای سنتی ارزان و خانگی نیز وجود دارند که می توان با آنها به راحتی رنگ تیره کشاله ران را از بین برد. دقت کنید که این روشهای خانگی و سنتی زمانبر هستند و باید بارها وبارها انجام شوند تا نتیجه مطلوب گرفته شود. اما ارزان بودن و بی خطر بودن و در دسترس بودن این روشهای خانگی مزیت بزرگ آنهاست.

ماسک زردچوبه و ماست

یک قاشق ماست را با یک قاشق چایخوری زردچوبه خالص مخلوط کنید و به مدت ۱۵ دقیقه روی پوست کشاله ران قرار دهید. سپس با آب ولرم بشویید.

روشهای خانگی و ارزان برای سفید کردن واژن

اسکراب لیمو و نمک

مقداری نمک کریستاله را در ظرفی بریزید. لیموترش تازه را به آن اضافه کنید. این محلول اسکراب را به صورت تازه روی قسمتهای تیره کشاله ران خود بکشید. (این محلول را روی واژن خود استفاده نکنید.)

روشهای خانگی و ارزان برای سفید کردن واژن

انواع ماسک های خانگی برای روشنتر کردن پوست خانمها

ماسک لیمو و ماست

نصف یک لیموی تازه را به یک قاشق ماست کم چرب مخلوط کنید و روی کشاله ران بگذارید. پس از ده دقیقه آن را با آب ولرم بشویید. سپس کمی ژل داخل گیاه آلوورا را روی آن ناحیه قرار دهید تا از قرمزی و ورم آن کم کند.

این ماسک را بلافاصله پس از اصلاح ناحیه کشاله ران انجام ندهید. زیرا موجب تحریک بیشتر پوست شده و ایجاد قرمزی و تورم و سوزش خواهد کرد.

روشهای خانگی و ارزان برای سفید کردن واژن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.